O nas

Zadzwoń do nas

Zapraszamy do kontaktu

Telefon kontaktowy - Woma-bus - Przewóz do Danii, busy do Niemiec

Telefon kontaktowy

PL +48 72 72 72 201
Telefon kontaktowy - Woma-bus - profesjonalne przewozy

Telefon kontaktowy

DK +4591758395
Tu jesteś / Strona główna / O nas

Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorcy, firmy jak i studenci, osoby prywatne oraz rodziny z dziećmi szukające taniego, bezpiecznego i pewnego transportu. Rzeczą zasadniczą co odróżnia nas od konkurencji jest rzetelność świadczonych przez nas usług, przyjazna koleżeńska atmosfera przy relatywnie niskiej cenie oraz przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta.


W miarę naszych możliwości i życzeń klientów podstawiamy zawsze ten sam samochód z tym samym kierowcą który na ogół zna już trasę przejazdu jak i upodobania przewożonych osób dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług jest wyższa a co za tym idzie satysfakcja klienta większa.

Jesteśmy firmą która stawia na innowację i współpracę. Doceniamy trud włożony w zadowolenie klienta. Dlatego nawiążemy współpracę z każdą firmą która spełni nasze oczekiwania. Zapraszamy szczególnie firmy transportowe, spedycje oraz agencje pracy za granicą. Ceny przejazdu i transportu zawsze staramy się podać z góry a trasę liczymy od miejsca w którym wsiada klient do miejsca docelowego bez naliczania dodatkowych opłat (trasa wcześniej uzgodniona zgodna z planem) dzięki czemu bez stresów, ze spokojną głową można zaplanować swoje wydatki. Nasz cennik jest prosty i przejrzysty..

Wciąż dokładamy wszelkich starań aby podnosić jakość świadczonych usług oraz poszerzać zakres swojej działalności. Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania – co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem, którym obdarzają nas nasi klienci.

U nas masz możliwość wyceny kursu przez telefon i taką też cenę płacisz kierowcy.

Posia­damy wszyst­kie nie­zbędne zezwo­le­nia i licen­cje. Nasz niezawodny tabor i kie­rowcy z kil­ku­let­nim doświad­cze­niem są gwa­ran­cją świad­cze­nia usług na naj­wyż­szym pozio­mie. Chcemy, abyś się czuł komfortowo!

Z poważaniem Woma-bus.

http://www.rzetelnafirma.pl/EJ01HWXI/1

 
 
Nasze trasy
Polska-Niemcy-Dania
Mapa
TANIO, BEZPIECZNIE, KOMFORTOWO
W MIŁEJ ATMOSFERZE ZAWSZE NA CZAS